Beren Saat Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan CLub

♥ | Beren Saat Fan CLub© 2009 | ♥

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ufuk'm a yazdım

YazarMesaj
Misafir
Misafir

ufuk'm a yazdım Empty
MesajKonu: ufuk'm a yazdım   ufuk'm a yazdım I_icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 1:44 pm

Keşke seni görebilseydim. senig örkemk için neler vermezdim . inşllah günün birinde geniş aile dizisi kalkar niye diye soracaksan çünkü senin daha çok hayranların oluyo ufuk'm a yazdım 18385 ben sadece benim olmanı istiyorum sınıfımızdaki bi kızda senin hayranın buna üzülüyorum ama bir yandanda farketmez diyorum çünkü ben senin 6 yıllık hayranınım emret komutanım çıktığından beri ama sınıfımızdaki kız 1 yıl olmadan daha 1 yılını doldurmadan senin hayranın seni çok seviyorum senin tahmin edemeyeceğin kadar günün birinde geniş aile dizi setlerine gelicem. senin ben ezelden beridir hayranınım emret komutanımda çok komiktin yavaş yavaş sevmeye başladım sonra cesaretin varmı aşka diye bi dizi çıkmıştı o diziden nefret ediyordum ama sırf senin için izliyordum sonra hafif senden soğumaya başlamıştımki benim annem bir melek adlı dizide oynamaya başladın oradaki rolün çok komikti işte o gün bugündür seni unutmuyorum ve senin en büyük hayranınım kim ne derse desin ufuk*mu bitek ben seviyorum ve sevmeyede devam edicem benim sevdim ikimizede yeter ama şunu bilmeni istiyorum seni ailemden sonra en çok sevdiğim insansın bunu unutma
seni kendi canından çok seven....

Ece BİLGİÇ.
TaTLLı CaDı
mega mod
mega mod
TaTLLı CaDı

ufuk'm a yazdım Empty
MesajKonu: Geri: ufuk'm a yazdım   ufuk'm a yazdım I_icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 7:18 pm

Tesekkurler cnm

ufuk'm a yazdım
1 sayfadaki 1 sayfası