Beren Saat Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan CLub

♥ | Beren Saat Fan CLub© 2009 | ♥

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Azerbaycan'da Askeri Uçak Düştü

YazarMesaj
ßy.izmirLi <3
Süper Mod
Süper Mod
ßy.izmirLi <3

Azerbaycan'da Askeri Uçak Düştü Empty
MesajKonu: Azerbaycan'da Askeri Uçak Düştü   Azerbaycan'da Askeri Uçak Düştü I_icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 10:09 pm

Azerbaycan'da Askeri Uçak Düştü Azerbaycan-da-askeri-ucak-dustu_o

Azerbaycan'daki Şemkir Kentindeki Üsten Eğitim Amacıyla Havalanan Askeri Uçak, Arıza Sonucu Irmağa Düşerken Pilot Hayatını Kaybetti.

Azerbaycan'daki Şemkir kentindeki üsten eğitim amacıyla havalanan askeri uçak, arıza sonucu ırmağa düşerken pilot hayatını kaybetti.
Savunma Bakanlığı'ndan verilen bilgiye göre, bugün yerel saatle 17.00 sıralarında Şemkir kentindeki planlı eğitim uçuşu sırasında ‘SU 25' tipli askeri uçak düştü.
Kazada uçağın pilotu Famil Mmemedli şehit oldu. Kazanın sebebi bakanlık ve askeri savcılık tarafından oluşturulan ortak komisyon tarafından araştırılıyor.
Uçağın düştüğü Tovuz kentinin Vali Yardımcısı Mahir Hasanov ise, Lent-az sitesine askeri birlikten havalanan 4 savaş uçağından birinin kanadında meydana gelen arıza sebebiyle yükselemeden, düştüğünü bildirdi. Görgü tanıkları kazada 2 askeri uçağın havada çarpışması sonucu meydana geldiğini ve 2'sinin de Zeyem Çayı’na düştüğünü anlattı

1 sayfadaki 1 sayfası