Beren Saat Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan CLub

♥ | Beren Saat Fan CLub© 2009 | ♥

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÖNERİLERİM!! LÜTFEN OKUYUN !

2 posters
YazarMesaj
berenkolic
yeni üye
yeni üye

ÖNERİLERİM!! LÜTFEN OKUYUN ! Empty
MesajKonu: ÖNERİLERİM!! LÜTFEN OKUYUN !   ÖNERİLERİM!! LÜTFEN OKUYUN ! I_icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 5:35 pm

site çok küçük çaplı ve sitedeki üye sayısı çok az aktif olanların sayısıda oldukça az görüldüğü gibi .. bunlar üzerinde daha çok çalışma yaparsanız daha iyi sonuçlar alabilecğinizi düşünüyorum... mesela forum oyunlarını artırarak başlayabilirsiniz buna .. siteye büyük çaplı müzik sayfası açmanızıda büyük bir istekle öneriyorum.. umarım tavsiyelerimi dikkate alırsınız.. bide misafir üyelerin yorum yapabilme yetkisinin olması pek mantıklı gelmedi bana misafir üyeler mesaj yazma isteği duyduğunda mesaj yazamamalı ki üye olmalı.. üye olduğu zaman kendini zaten siteye bağımlı hissedecektir ve sürekli girecektir ben böyle düşünüyorum. berenin reism paylaşımlarını artırmalısınız çünkü paylaşım çok az. lütfen tavsiyelerimi ve dikkate alın bu site daha iyi yerlere gelebilir
Jr*Bereniche
yeni üye
yeni üye
Jr*Bereniche

ÖNERİLERİM!! LÜTFEN OKUYUN ! Empty
MesajKonu: Geri: ÖNERİLERİM!! LÜTFEN OKUYUN !   ÖNERİLERİM!! LÜTFEN OKUYUN ! I_icon_minitimePerş. Ocak 27, 2011 1:55 pm

Aynen , harfi harfine katılıyorum!

ÖNERİLERİM!! LÜTFEN OKUYUN !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bolum kuralları -lütfen okuyun-
» smiley gibi olalım lütfen :D
» Konu açmadan önce okuyun