Beren Saat Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan CLub

♥ | Beren Saat Fan CLub© 2009 | ♥

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

O sahne Beni Sarstı..

3 posters
YazarMesaj
MéLaiKe
yönetici
yönetici
MéLaiKe

O sahne Beni Sarstı.. Empty
MesajKonu: O sahne Beni Sarstı..   O sahne Beni Sarstı.. I_icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 5:17 pm

BEREN SAAT, 'GÜZ SANCISI' FİLMİNDEKİ BİR SAHNEDEN ÇOK ETKİLENDİĞİNİ VE ÇEKİMLER SIRASINDA ÇOK SARSILDIĞINI ANLATTI...

Kanal D'de Ömür Gedik'in sunduğu 'Cinemania' programına filmdeki partneri Murat Yıldırım ile birlikte konuk olan Beren Saat, 6-7 Eylül olaylarının gölgesinde yaşanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı filmde Elena'yı oynarken neler hissetiğini anlattı.

Gerçek bir olaydan esinlenerek yaratılan hikayelerde oyuncunun çok daha derin bir empati kurma imkanı olduğunu ifade eden Beren Saat, filmde kendisini çok sarsan o sahneyi şöyle aktardı:

'Hırpalandığım ve dayak yediğim bir sahne vardı. Koreografi olduğunu bilmenize rağmen insan çok etkileniyor. Ben o gecce bayağı sarsılmıştım o çekimin sonunda. 8-10 tane erkek birden sokak ortasında bana saldırsa ve beni hırpalasa, ne kadar incinirim diye hayal etmekle kurulamayacak bir şey yaşadım. Bunlar normalin çok üstünde gerçekten. Filmi izleyecek insanlara göre de beni çok daha fazla sarstı.'

KİLİSEYE GİDEREK HRİSTYANLIĞI ANLAMAYA ÇALIŞTIM

Elena isimli Rum bir kadını canlandıran Beren Saat, 'Sonuçta Elena, bir başka dinden. Kilisede biraz vakit geçirdim, Hristyanlığı anlamaya çalıştım. Bu ülkede o yıllarda ve o atmosferde azınlık olarak yaşamayı hayal ettikçe, ben Elena'yla birlikte acı çektim' dedi.

'RUM FAHİŞE' DİYE BİR TAMLAMA OLUŞTU!

İlk kez bir sinema filminde rol alan Beren Saat, filmde canlandırdığı fahişe rolü ile ilgili yazılan bir çok haberde kendi söylemleri dışında şeyler kullanıldığını ifade ederek şöyle konuştu:

'Filmi izlediklerinde biraz daha bunun düzeleceğine inanıyorum. 'Rum Fahişe' diye bir tamlama oluştu. Artık iş çığrından çıktı. Ben şunu ifade etmeye çalıştım, ağzında sakız, saçı kulağının arkasında, öyle bir karikatür tipi bulamayacak. Dışarıdan bakıldığında zannettikleri kadar benim için tehlikeli bir rol değil. Aslında çok masum ve çok saf. Filmi izledikleri zaman aslında kendi kendine düzelecek herhalde magazinleşme boyutu.'

ROLÜ İÇİN FAHİŞELERLE Mİ GÖRÜŞTÜ?

Yazılan bazı haberler içinde kendisinin fahişelerle görüştüğü hatta onlardan 'ders aldığı' ile ilgili doğru olmayan haberler de çıktığını söyleyen Beren Saat, 'Hayır öyle bir şey yapmadım. Çünkü Elena bunu o kadar kendi tercihi dışında ve o kadar inanmayarak yapıyor ki... Anne ve babasını kaybetmiş ve babaannesi tarafından çalıştırılmaya başlanmış. Ama o asla öyle olduğuna inanmıyor. İnsanlar ona fahişe dediğinde inanmıyor, güceniyor. O yüzden ben fahişe olduğunun çok bilincinde olan biriyle sohbet etsem benim işime yaramayacaktı' diye konuştu.
https://berensaatfanclub.catsboard.com
KapriSs..
ısınan üye
ısınan üye
KapriSs..

MesajKonu: Geri: O sahne Beni Sarstı..   O sahne Beni Sarstı.. I_icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:45 pm

Teşekkülr.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: O sahne Beni Sarstı..   O sahne Beni Sarstı.. I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 11:49 am

teşekkürler biliyodum o haberi
ßy.izmirLi <3
Süper Mod
Süper Mod
ßy.izmirLi <3

MesajKonu: Geri: O sahne Beni Sarstı..   O sahne Beni Sarstı.. I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:32 am

saol tatlım..!

O sahne Beni Sarstı..
1 sayfadaki 1 sayfası